ASSIGNMENT – L. DeGeorge, D. Emery, M. Fogarty, M. Kilmurray, J. Lester, D. Millevoi, J. Moran, L. Treffinger

ATTENDANCE – J. Lipari, G. Adams, L. Bushman, T. Byrnes, S. Cino, J. Mason, Secretary

AUDIT – L. Cuneo, D. Galvin, T. Mahon, K. Mulhern, S. Rosenbaum

AWARDS – J. Werner, M. McCann, J. Moran, J. Powers, D. Terry, J. Werner III

BANQUET/RAFFLE – Brian Murray, J. Amoscato, S. Cino, J. Danella, J. Gerard, R. Johnston, L. Lidlow, J. Mason, R. Palmer,    C. Walsh, J. Werner III, S. Yates

CADET RATINGS – R. DePasquale, J. Cermak, E. Clark. R. Coleman, J. Danella, J. Fitzsimmons, P. Gilmore, M. Grayson,. R. Johnston, J. LaRaia, L. Lidlow, M. Mann, G. Martin, M. McCann, D. Millevoi, L. Moglino, B. Murray, J. O'Neill, B. Siemer, J. Snyder, B. Stallworth, D. Terry, L. Treffinger

CADET PROGRAM – N. Ribon, G. Fixter, J. Moran, J. Weiss

COMMUNICATION – N. Ribon, P. Dinero, G. Fixter, H. Grau, J. Weiss, President

CONSTITUTION – M. Grayson, B. Hopson, T. McEneny, S. Rosenbaum, B. Stallworth

ETHICS – Secretary, P. Avallone, D. Galvin, D. Emery, D. Galvin, C. Gill, A. Jones, B. Kelly, J. Mason, J. Werner III

EXAMS – P. Gilmore, D. Galvin, C. Gill, D, S. Rosenbaum, J. Ryan

MECHANICS – G. Fixter, M. Andrews, P. Dinero, T. DeFazio, L. Lidlow, T. McDermott, J. Moran, N. Ribon, J. Stallworth

MEMBERSHIPM. McCann, E. Clark, J. Danella, R. Palmer, M. Rutzler, J. Stallworth, J. Snyder, President, Sec/Treasurer

MENTORING – D. Millevoi/ J. O'Neill, M. Andrews, J. Bowe, H. Brown, J. Danella, T. DeFazio, R. DePasquale, D. Emery, G. Fixter, M. Fogarty, T. Gibney, M. Grayson, R. Johnston, A. Jones, J. Lester, M. Mann, G. Martin, J. Mason, M. McCann, T. McDermott, R. McNamee, R. Messa, L. Moglino, J. Moran, B. Murray, M. Naparlo, J. O'Neill, T. Pegut, B. Pirro, J. Powers, N. Ribon, E. Roche, S. Rosenbaum, J. Ryan, B. Schechter, J. Scoras, B. Siemer, J. Snyder, B. Stallworth, J. Stallworth, D. Terry, J. Toomey, L. Treffinger, J. Weiss, J. Werner III, L. Wiltbank

NOMINATIONS – J. Powers, H. Brown, L. Cuneo, D. Emery, R. Johnston, L. Lidlow, S. Rosenbaum, J. Scoras

WELFARE – T. Pegut, P. Avallone, D. Strumeier, J. Werner, Secretary/Treasurer

The name(s) in bold identifies the Chairperson of each Committee